Program festivalu podle dnů obsahuje filmy i doprovodné akce:
Ozvěny festivalu:
- OLOMOUC (UC UP Konvikt)
- BRATISLAVA (FK Charlie centrum)
- ČESKÉ BUDĚJOVICE (Divadlo SUD)
- ČESKÝ TĚŠÍN (Kino CENTRAL)
Změna programu je vyhrazena! Sledujte aktuální informace. Všechny filmy uvedeme v češtině nebo v originálním znění s českými titulky.
Stáhněte si program v textové podobě nebo v přehledné tabulce.
Legenda: výhradně nebo převážně lesbické filmy | výhradně nebo převážně gay filmy | smíšené L+G a ostatní filmy | doprovodný program
Regionálním organizátorem je Liberte.
Vstupné 80,- Kč / 1 den.
Středa 21.1.
Kino Central, Štefánikova 17/27
- 18.00 Snídaně se Scotem / Breakfast with Scot
- následuje Naše dcera / Finn's Girl
Čtvrtek 22.1.
Kino Central, Štefánikova 17/27
- 18.00 Přísně privátní - blok krátkých filmů
- následuje Bublina / Ha Buah
Regionálním organizátorem je Jihočeská Lambda
Vstupné dobrovolné.
Sobota 29.11.
Restaurace na Nemanické, Nemanická 14
- 20.00 Přísně privátní - blok krátkých filmů
Středa 3.12.
Divadlo SUD, Hroznova ulice 8
- 19.00 Bublina / Ha Buah
Čtvrtek 4.12.
Divadlo SUD, Hroznova ulice 8
- 19.00 Panenky a matky - blok krátkých filmů
Středa 10.12.
Divadlo SUD, Hroznova ulice 8
- 19.00 Snídaně se Scotem / Breakfast with Scot
Čtvrtek 11.12.
Divadlo SUD, Hroznova ulice 8
- 19.00 Naše dcera / Finn's Girl
Regionálním organizátorem je o.z. Iniciatíva Inakosť.
Vstupné je 69,- Sk. Členové sdružení Iniciatíva Inakosť mají vstup zdarma.
Středa 19.11.
FK Charlie centrum, Špitálska 4
- 18.15 Snídaně se Scotem / Breakfast with Scot
- 20.30 Panenky a matky - blok krátkých filmů
Čtvrtek 20.11.
FK Charlie centrum, Špitálska 4
- 18.15 Přísně privátní - blok krátkých filmů
- 20.30 Paměť zlaté rybky / Goldfish memory
Pátek 21.11.
FK Charlie centrum, Špitálska 4
- 18.15 Naše dcera / Finn's Girl
- 20.30 Kluci a chlapi ve dne a v noci - blok krátkých filmů
Sobota 22.11.
FK Charlie centrum, Špitálska 4
- 16.00 Já a HIV / Stephen Fry: HIV & ME
- 18.15 Po vztahu, po lásce - blok krátkých filmů
- 20.30 Bublina / Ha Buah
Neděle 23.11.
FK Charlie centrum, Špitálska 4
- 16.00 Queer exhibo - blok krátkých dokumentů
- 18.15 Skrývaná láska / Un amour á taire
- 20.30 Přijede otec! / My Father Is Coming
Bakala, Žerotínovo nám. 6
- 17.30 Bublina / Ha Buah
- 19.00 Historie gay a lesbického hnutí v ČR (vernisáž výstavy, trvá do 13.11.)
- 20.30 Písně o lásce / Les Chansons d'amour + slavnostní zahájení
Galerie Trojka (Dům pánů z Kunštátu), Dominikánská 9
- 10.00 - 17.00 Mezipatra mezi okny (prodejní výstava – umělecký jarmark)
Bakala, Žerotínovo nám. 6
- 18.30 Přísně privátní – blok krátkých filmů
- 20.45 Ve víru / Spinnin' - ZMĚNA PROGRAMU
Art, Cihlářská 19
- 18.00 Libuše Jarcovjáková: T-Club (vernisáž výstavy, trvá do 7.12.)
- 18.30 Snídaně se Scotem / Breakfast with Scot
- 20.45 Po vztahu, po lásce – blok krátkých filmů
Fléda, Štefánikova 24
- 21.00 Mezipatra iBoys Párty (oficiální festivalová party, Fidibus, Čokovoko ad.)
Bakala, Žerotínovo nám. 6
- 18.30 Slovo na pět / A Four Letter Word
- 20.45 XXX uvádí: to nejlepší z lezboporna / Triple X Selects: The Best of Lezsploitation
Art, Cihlářská 19
- 18.30 Naše dcera / Finn's Girl
- 20.45 Kluci a chlapi ve dne a v noci – blok krátkých filmů
Café Sausalito, Veveří 10
- 16.00 Je to queer paráda... (diskuse Queer Café)
Bakala, Žerotínovo nám. 6
- 18.30 Můj přítel z Fara / Mein Freund aus Faro
- 20.45 Hoši z Chuecatown / Chuecatown
Art, Cihlářská 19
- 18.30 Já a HIV / Stephen Fry: HIV & ME
- 20.45 Queer exhibo – blok krátkých dokumentů
Café Sausalito, Veveří 10
- 16.00 Smrt jako prostředek: Za ztraceného vojáka v antické tradici (diskuse Queer Café)
- 18.00 Martina Uhlířová: moji moji (vernisáž výstavy, trvá do 2.12.)
Bakala, Žerotínovo nám. 6
- 18.30 Písně o lásce / Les Chansons d'amour
- 20.45 Akvabely / Naissance des pieuvres - ZMĚNA PROGRAMU
Art, Cihlářská 19
- 18.30 Hledání chybějícího kousku / Behikvot Hahatiha Hahasera
- 20.45 Perverzní není homosexuál, ale společnost, v níž žije / Nicht der Homosexuelle ist pervers, sondern die Situation, in der er leb