Queer filmový festival Mezipatra [ARCHIV WEBU 2000–2012] - Queer Tonight Praha

logo Mezipater

Mezipatra 2007

CO JE QUEER?

Queer osvobozuje od tradič- ního vnímání sexuálních a genderových identit založe- ných na neměnných katego- riích muž / žena, hetero-sexuální / homosexuální.

Queer Tonight Praha

party image-web.jpgFestivalová party Praha

Festivalová závěrečná party se letos přesouvá do největšího gay klubu v Praze, Clubu Valentino.

Hudební dramaturgii sestavil DJ Tvyks, jeden z nejbookovanějších českých DJs, který má zálibu v elektroclashi a disco punku a jiných formách elektronické hudby. 

Jeho letošní hosté jsou The Voracious (CZ) a belgičtí Fanklub Deejays (B).

 

Tvyks během 14tileté kariéry vystupoval v nejprestižnějších evropských klubech jako například Rauw @ Club 11 (Amsterdam, NL), Magnet (Berlin, D), La Fléche D'Or (Paris, F), Le Paris Paris (Paris, F), Fanklub (Antwerp, B), 103 (Berlin, D), F12, Spybar (Stockholm, SWE), Golden Gate (Berlin, D), L-Ektrica (Rome, I) a L'An-Fer (Dijon, F).

fanklub_1.jpg Hlavní důvod, proč belgické DJské duo Fanklub Deejays před třemi lety začalo pořádat akce Fanklub, byl vcelku prostý. Chtěli mít svou vlastní noc, kde by mohli hrát svou oblíbenou muziku, lidem které rádi uvidí, v atmosféře jež by se dala vystihnout slovy "hlavně nenápadně". Cílem bylo vytvořit přijemné místo, kde by se setkávali spřízněné duše, mohli v klidu tančit, veselit se, promenádovat se, či jen prostě být (při tom). Kromě nich je rezidentkou akcí i DJka Cleo, velký prostor davají vizuálům a samozřejmně nemůžou chybět ani hosté, mezi nimiž se objevila jména Adam Sky, Rex The Dog, Surkin, Jo Jo De Freq, Kim Jones, Crazy Girl či Lo-Fi-Fnk. Party dosáhla mezinárodního věhlasu a prostor jim věnoval i přední britský časopis i-D v letošním lednovém čísle.

Oba rezidenti krom Fanklubu hrají po celé Evropě. S nocí Fanklub nedávno navštívili Paříž a zahráli na prestižní londýnské noci Boombox. Pravidelně hrají v Amsterdamu, Berlíně, Bruselu a na jejich seznamu je po Praze zařazen dokonce New York.

Perličkou na závěr budiž jejich nová klubová noc Blast Your Ghetto! Rozhodně se máme nač těšit!

Druhé klubové patro ovládnou resident DJs, queer pop a hot dancing boys!

Club Valentino s námi slaví narozeniny, takže návštěvníky čekají drinky a občerstvení zdarma!

 

Praha: 10. 11. - 22:00 - Club Valentino, Vinohradská 40
150 kč (100 Kč v tričku MP 2007 a v předprodeji / if wearing MP 2007 T-shirt & advance tickets)

FaLang translation system by Faboba

Znělka 2007

Mezipatra 2007

  • Diváci: 9 000
  • Projekce: 95
  • Doprovodné akce: 16
  • Filmy: 61
  • Web: 26 500 návštěv
  • Ozvěny: Olomouc, Bratislava, Český Těšín

Ocenění 2007