Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMediabox_ck has a deprecated constructor in /home/www/mezipatra.cz/subdomains/old/plugins/system/mediabox_ck/mediabox_ck.php on line 12

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/mezipatra.cz/subdomains/old/plugins/system/mediabox_ck/mediabox_ck.php:12) in /home/www/mezipatra.cz/subdomains/old/libraries/src/Input/Cookie.php on line 100
Queer filmový festival Mezipatra [ARCHIV WEBU 2000–2012] - Asexualita

Queer filmový festival Mezipatra [ARCHIV WEBU 2000–2012] - Asexualita

logo Mezipater

10. queer filmový festival Mezipatra 2009

CO JE QUEER?

Queer osvobozuje od tradič- ního vnímání sexuálních a genderových identit založe- ných na neměnných katego- riích muž / žena, hetero-sexuální / homosexuální.

Asexualita

Zapovězený příběh chtíče a slasti (přednáška s diskuzí)

asexualita_01

Lukáš Sedláček, doktorand katedry psychologie FSS MU, provádí na téma asexuality několik let výzkum prostřednictvím narativních rozhovorů s asexuálními lidmi.

Jsou lidé, kteří nemají sexuální touhu, nemocní? Měli by se léčit? Nebo jde o novou formu identity? Asexuální orientace? Póza? Dá se dnes žít bez sexuální identity? Návštěva do světa asexuální komunity - lidí, kteří nemají zájem o sex. O žádný sex. Tito lidé dnes tvoří poměrně rozsáhlé hnutí – se svými kluby, symboly, jazykem, příběhy. Z pohledu sexuologie trpí asexuálové dysfunkcí. Z jejich pohledu trpí nepochopením okolí a sexuálním imperativem dnešní doby.

BRNO: 28. 10. // 16.00 – 17.30 // Salon Daguerre, Slovákova 1

Vstup zdarma

 

FaLang translation system by Faboba

Znělka 2009

Mezipatra 2009

  • Diváci: 12 500
  • Projekce: 89
  • Doprovodné akce: 24
  • Filmy: 100
  • Web: 50 500 návštěv
  • Ozvěny: Ostrava, Olomouc, Pardubice, Č.Budějovice

Ocenění 2009