Queer filmový festival Mezipatra [ARCHIV WEBU 2000–2012] - Sbíráme exponáty k historii Mezipater

logo Mezipater

10. queer filmový festival Mezipatra 2009

CO JE QUEER?

Queer osvobozuje od tradič- ního vnímání sexuálních a genderových identit založe- ných na neměnných katego- riích muž / žena, hetero-sexuální / homosexuální.

Sbíráme exponáty k historii Mezipater

Sbíráme exponáty k historii MezipaterMezipatra slaví kulatiny. Součástí oslav bude mimo jiné i výstava, která připomene deset let vývoje festivalu z malé přehlídky Duha nad Brnem po nejvýznamější teplý festival ve Střední Evropě. Pomozte nám shromáždit pozoruhodné exponáty.

Fotografie, plakáty, letáky, videa, trička a upomínkové předměty, ale také vzpomínky osobností, jejich slova podpory a uznání  připomenou předešlé ročníky, ale zároveň i poodhalí "vniřnosti" festivalu, jak vzniká a co jej tvaruje.

Vyzýváme právě vás, abyste se podíleli na vytváření této jedinečné události. Vlastníte něco, co by mohlo ostatní na výstavě zaujmout? Fotografii, vstupenky, akreditace, nebo další suvenýry z festivalu? Hledáme zejména materiály z let 2000 - 2004. Kontaktujte nás na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zapůjčitele zajímavých exponátů odměníme volnými vstupy na filmy. Předem děkujeme.

FaLang translation system by Faboba

Znělka 2009

Mezipatra 2009

  • Diváci: 12 500
  • Projekce: 89
  • Doprovodné akce: 24
  • Filmy: 100
  • Web: 50 500 návštěv
  • Ozvěny: Ostrava, Olomouc, Pardubice, Č.Budějovice

Ocenění 2009