Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMediabox_ck has a deprecated constructor in /home/www/mezipatra.cz/subdomains/old/plugins/system/mediabox_ck/mediabox_ck.php on line 12

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/mezipatra.cz/subdomains/old/plugins/system/mediabox_ck/mediabox_ck.php:12) in /home/www/mezipatra.cz/subdomains/old/libraries/src/Input/Cookie.php on line 100
Queer filmový festival Mezipatra [ARCHIV WEBU 2000–2012] - Studentská porota

Queer filmový festival Mezipatra [ARCHIV WEBU 2000–2012] - Studentská porota

logo Mezipater

11. queer filmový festival Mezipatra 2010

CO JE QUEER?

Queer osvobozuje od tradič- ního vnímání sexuálních a genderových identit založe- ných na neměnných katego- riích muž / žena, hetero-sexuální / homosexuální.

Studentská porota

Studentská porota hodnotí krátkometrážní snímky přihlášené do soutěže a uděluje Cenu pro nejlepší krátký hraný film.

Jana Matějková 

Jana Matějková


Pracovala v muzeu, psala knižní recenze, v posledních letech se snaží studovat scenáristiku a dramaturgii na FAMU. Potřebě hrát si je schopná obětovat víc než by kdo řekl. Humor ji už přešel.
Daniel Korčák 

Daniel Korčák


Vyskytl se poprvé v Karlových Varech před čtvrt stoletím, záhy se naučil mluvit, trénoval lázeňskou chůzi se slaměnými vdovami a vdovci, vylétl z hnízda, usadil se v Matce měst v ekonomické Alma Mater, kdež stal se brzy alumnem stejně jako v Matce piv, kdež grafice se věnuje.
 Antonín Jirát

Antonín Jirát


Antonín Jirát (1984*) studuje v ateliéru Interaktivních medií v magisterském programu na Fakultě umění a designu při Univerzitě J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Zabývá se především vizuálním uměním. Je spoluzakladatelem kulturního serveru a on-line laboratoře Foodlab.cz.
FaLang translation system by Faboba

Znělka 2010

Mezipatra 2010

 • Brno: 4.-9. 11. 2010
  kina Art a Scala
 • Praha: 11.-16. 11. 2010
  kina Lucerna a Světozor
 • Diváci: 10 500
 • Projekce: 74
 • Doprovodné akce: 24
 • Filmy: 72
 • Web: 46 000 návštěv
 • Ozvěny: Ostrava, Olomouc, Plzeň, Pardubice

Ocenění 2010