Queer filmový festival Mezipatra [ARCHIV WEBU 2000–2012] - Natáčení znělky Mezipater

logo Mezipater

CO JE QUEER?

Queer osvobozuje od tradič- ního vnímání sexuálních a genderových identit založe- ných na neměnných katego- riích muž / žena, hetero-sexuální / homosexuální.

Natáčení znělky Mezipater

Natáčení znělky MezipaterZveme všechny příznivce festivalu Mezipatra k natáčení znělky Mezipater 2010. 10. 7. v 15 hodin před budovou Karlin Studios v Praze propukne festivalový piknik-happening spojený s natáčením znělky pod vedením česko-slovenského umělce RADIMA LABUDY.

Letošní znělka ukáže právě vás, diváky, jako hlavní hvězdy v příběhu festivalu. Na happening zveme všechny, ať jsou váš věk, genderová, sexuální a etnická identita nebo státní příslušnost jakékoliv. Buďte kreativní, přijďte v oblečení všech barev a stylů! Neklaďte meze své fantazii a můžete se vidět na velkém plátně kina.

Na místě můžete využít maskérských a kostymérských služeb umělkyně DARINY ALSTER a akci hudební produkcí osvěží MIKI DISC-JOCKEY svým pestrým hudebním mixem. Trampolína na místě a další rekvizity lze přinášet – třeba chůdy. Jde totiž o to, dostat se výš!

S SEBOU: jídlo, pití a všechno, co je třeba na pořádný piknikový happening.

https://www.karlinstudios.cz/gallery.htm

FaLang translation system by Faboba

Znělka 2011

Mezipatra 2012

  • Praha: 8.-14. 11. 2012
    kina Lucerna // Světozor
  • Brno: 16.-22. 11. 2012
    kina Art // KRYT(ISŠA) // Multikulturni centrum STADEC

Ocenění 2011