Queer filmový festival Mezipatra [ARCHIV WEBU 2000–2012] - Pro návštěvníky

logo Mezipater

Mezipatra 2006

CO JE QUEER?

Queer osvobozuje od tradič- ního vnímání sexuálních a genderových identit založe- ných na neměnných katego- riích muž / žena, hetero-sexuální / homosexuální.

Pro návštěvníky

Praktické informace pro návštěvníky/-nice 10. ročníku Mezipater. Vstupné, akreditace, ceremonie, ke stažení. Jaká bude tvář letošního ročníku se dozvíte v sekci O festivalu, kde najdete i kontakty na festivalový tým.

Adoptujte filmJiž pátým rokem máte možnost adoptovat si některý z filmů uváděných na Mezipatrech. I přes existenci registrovaného partnerství gay a lesbické páry v ČR stále nemohou adoptovat děti. Adoptujte si tedy alespoň film! Vyberte si z katalogu festivalu film podle svého gusta a přispějte (minimální) částkou 500 Kč na jeho projekci v Brně nebo v Praze.

Ceny pro vítězné filmyDivačky a diváci Mezipater mají každoročně možnost udělit Diváckou cenu nejlepšímu filmu festivalu. Ohodnoťe filmy z hlavního programu, vítěze se pokusíme uvést opět za rok!

Hledáme dobrovolníky a dobrovolnice Organizační tým festivalu Mezipatra hledá dobrovolnice a dobrovolníky pro výpomoc v období před letošním festivalem a v jeho průběhu.

V Brně festival probíhá od pátku 23.10. do soboty 31.10. a v Praze od pondělí 2.11. do neděle 8.11. Pomoc však uvítáme i po festivalu a hlavně před ním.

MeziMejly Zajímáte se o filmy? Zajímají vás Mezipatra? A chcete včas vědět, co se chystá? Začněte odebírat MeziMejly!

Mezipatra na pozadíJaký je to pocit, mít Mezipatra na pozadí? Zkuste si to... Stáhněte si motivy Mezipater na pozadí Vaší pracovní plochy.

Pozvěte své rodiče do kina!Rodičovství má mnoho podob a skýtá také mnohá úskalí. V pátek 30. 10. uvádějí Mezipatra v brněnském kině Scala dva filmy o podobách rodičovství, a pro tuto příležitost máme připravenou speciální rodinnou nabídku.

Všichni a všechny, kdo přivedou své rodiče do kina, získávají tři vstupenky zdarma!

detail loga na rukávu trika Až půjdete na Mezipatra, nezapomeňte si vzít plnou peněženku. Ne že bychom vás chtěli odírat na vstupném, ale i tak se vám může hodit. Určitě totiž neodoláte a koupíte si festivalové tričko v některé z barev, střihů a velikostí. A můžete potěšit taky partnerku, partnera i své blízké... :-)

Ubytování v Brně Ušetřili jsme vám práci a ve spolupráci s pořadatelským týmem Queer Parade vám nabízíme tipy na ubytování v Brně, které můžete využít, pokud se do Brna na Mezipatra chystáte.

muj_pritel_z_fara_06-175Celovečerní filmy na webu zdarma! Láska skinheada a pankáče, gay otcovství, strach z pedofilie nebo dilemata lesbických vztahů – to jsou některá z témat, která zkoumají předešlí vítězové Mezipater. Filmy oceněné odbornými porotami jsou v rámci oslav desátých narozenin festivalu k dispozici online.

Vstupenky a permanentky Vstupenky koupíte vždy před představením v pokladně příslušného kina. Případný předprodej či rezervace vstupenek jsou v režii samotných kin.

Jednotné vstupné na projekce = 95 Kč
Permanentky Brno = 450 Kč
Permanentky Praha = 490 Kč (vč. Špálovky)

Výherní dotazníky Během festivalu jsme Vás žádali o vyplnění dotazníků, s jejichž pomocí získáváme ohlasy a zpětnou vazbu, která nám pomáhá zjišťovat informace o našem publiku i o jeho přáních, a takto vylepšovat festival.

Z vyplněných dotazníků jsme vylosovali ty, jejichž autoři či autorky získají výhru v podobě festivalových suvenýrů a dárkových balíčků z Duhové čajovny. Zde jsou ti šťastlivci...

FaLang translation system by Faboba

Znělka 2006

Mezipatra 2006

  • Diváci: 10 500
  • Projekce: 85
  • Doprovodné akce: 26
  • Filmy: 70
  • Web: 26 500 návštěv
  • Ozvěny: Český Těšín

Ocenění 2006