Mezipatra Queer Film Festival [WEB ARCHIVE 2000--2012] - Prodejní výstava Mezipatra mezi okny

logo Mezipater

9. český gay a lesbický filmový festival Mezipatra 2008

CO JE QUEER?

Queer osvobozuje od tradič- ního vnímání sexuálních a genderových identit založe- ných na neměnných katego- riích muž / žena, hetero-sexuální / homosexuální.

Prodejní výstava Mezipatra mezi okny

Mezipatra mezi okny STUD Brno a galerie Trojka pořádá 1. 11. 2008 při příležitosti 9. ročníku gay a lesbického festivalu Mezipatra 2008 na nádvoří Domu pánů z Kunštátu první ročník prodejní výstavy „Mezipatra mezi okny“. Tématem připravované výstavy je „Teplé nebe? peklo? ráj?“. Do konce září je možné se přihlásit.

Přátelé, kamarádi, kolegové, umělci, známí i neznámí,

STUD Brno a galerie Trojka pořádá 1. 11. 2008 při příležitosti 9. ročníku gay a lesbického festivalu Mezipatra 2008 na nádvoří Domu pánů z Kunštátu (Brno, Dominikánská 9) první ročník prodejní výstavy „Mezipatra mezi okny“. Tématem připravované výstavy je „Teplé nebe? peklo? ráj?“.

Podmínka účasti:

Podmínkou účasti není věk, pohlaví, sexuální orientace... Podmínkou účasti naopak je zaslání přihlášky (ke stažení: přihláška DOC / přihláška RTF ) a náhledů svých prací (vystavených, příp. i nevystavených) do 3. 10. 2008. Kurátorem výstavy je Mgr. Irena Armutidisová (proděkanka, FAVU VUT Brno). Pokud budete do 5.10.2008 mailem vyzváni k účasti na výstavě, zbývá se jen osobně zúčastnit (vaše jméno bude uvedeno na propagačních materiálech výstavy). Provize z prodeje si žádné NEBEREME! Potvrzení účasti na mail pořadatele je morálně závazné.

Artefakty k prodeji:

Zúčastnění mohou prodávat v podstatě jakékoliv umělecké předměty – originály - kresby, malby, sochy, grafiky, fotky, atd. - okolo 5 kusů. Cena prodávaných děl je zcela v režii každého prodávajícího, vyšší ceny jsou na vás, ale je pravděpodobné, že se tak vaše artefakty stanou možná neprodejné (možná ne :-) ). Prostě: neočekávejte zlatý důl, ale příležitost se prezentovat zase trochu jinak, setkat se s novými lidmi a užít si různých akcí Mezipater...

Všechny věci si po celou dobu trvání budete prodávat sami – což umožňuje nejen přímý kontakt se zájemci o vaše práce, ale také možnost vzájemného kontaktu mezi vystavujícími – bude to prostě tak trochu „jarmark“. A navíc to pro nás bude příležitost přemýšlet pro příští ročníky o vašich výstavách v rámci Mezipater. Na tomto „jarmarku“ můžete samozřejmě prezentovat i vaši práci, kterou tam mít nebudete –  takže si vezměte portfolio, vizitky, katalogy apod. Upozorňujeme, že artefakty nebudou pojištěné.

Chceme, aby se věci vystavovaly na šňůrách nebo na jiných vertikálních záležitostech, proto je třeba mít artefakty připravené na zavěšení (očka na rámech) nebo umístění volně v prostoru. Nějaké varianty budeme mít k dispozici (upřesníme, když tak pište i jiné nápady a co máte svého :-) ).

Program výstavy:

Výstava proběhne v sobotu 1. listopadu 2008 (další info: www.mezipatra.cz). Start v sobotu v 10.00 hodin, zavíráme v 17.00 hodin, tak aby se účastnící mohli připravit na večerní "Mezipatra iBoys párty" na Flédě (na kterou dostanete vstupenku grátis). Není v našich možnostech zajistit vystavujícím nocleh ani dopravu.

Otevřeno bude mít hned vedle kavárna Trojka a za rohem restaurace Áčko, kde můžete přes den potěšit i své chuťové buňky.


Informujte prosím o této příležitosti i své přátele, kteří by měli co nabídnout.
Těšíme se na setkání

Kontaktní osoby :
Miroslav Jiřele, Radek Menšík ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. )

 

meziokny-foto-4-200.jpg meziokny-foto-2-200.jpg meziokny-foto-1-200.jpg

Galerie Trojka v nádvoří Domu pánů z Kunštátu slouží pro výstavy, koncerty... a přímo sousedí i s Café Trojka.

FaLang translation system by Faboba

Znělka 2008

Mezipatra 2008

  • Diváci: 11 000
  • Projekce: 95
  • Doprovodné akce: 30
  • Filmy: 62
  • Web: 32 500 návštěv
  • Ozvěny: Olomouc, Bratislava, České Budějovice, Český Těšín

Ocenění 2008