Mezipatra Queer Film Festival [WEB ARCHIVE 2000--2012] - Pro návštěvníky

logo Mezipater

9. český gay a lesbický filmový festival Mezipatra 2008

CO JE QUEER?

Queer osvobozuje od tradič- ního vnímání sexuálních a genderových identit založe- ných na neměnných katego- riích muž / žena, hetero-sexuální / homosexuální.

Pro návštěvníky

Info on tickets, passes, ceremonies, downloads.

Výherní dotazníkyDuring the festival, we asked you to fill in questionnaires which give us feedback and information on our audience and your wishes and needs.

The filled-in questionnaires were a put in a ballot and lucky winners will receive a language course at MKM language school and festival merchandise.

cena-mezipatra08-175x120.jpg

During the Closing Night, winners of the main and short competitions and the audience vote were published.

 

 

muj-pritel-z-fara3-175.jpg
Upozorňujeme na rozšíření programu.
Po slavnostním zakončení festivalu 12.11. od 22:15 proběhne v kině Lucerna přidaná projekce německého hraného filmu Můj přítel z Fara.
Aktuální program najdete zde.
Přejeme příjemný filmový zážitek!
Vstupenky a permanentkyTickets can be bought at the ticket office in the cinema before the performances start. Cinemas themselves are in charge of any advance sales or bookings.

Single ticket = 90 CZK
Pass = 450 CZK

Adoptujte film!I když u nás už dva roky existuje registrované partnerství, gay a lesbické páry stále nemohou adoptovat děti. Adoptujte si tedy alespoň film! Vyberte si svého miláčka z katalogu filmů festivalu MEZIPATRA a přispějte (minimální) částkou 500 Kč na jeho projekci v Brně nebo v Praze.

Queer shop Až půjdete na Mezipatra, nezapomeňte si vzít plnou peněženku. Ne že bychom vás chtěli odírat na vstupném, ale i tak se vám může hodit. Určitě totiž neodoláte a koupíte si festivalové tričko v některé z různých barev, střihů a velikostí. A můžete potěšit taky partnerku, partnera i své blízké... :-)

Hlasování o Diváckou cenuDivačky a diváci Mezipater mají každoročně možnost udělit Diváckou cenu nejlepšímu filmu festivalu. Ohodnoťe filmy z hlavního programu, vítěze uvedeme opět následující rok!

MeziMejly: Mějte přehled Zajímáte se o filmy? Zajímají vás Mezipatra? A chcete včas vědět, co se chystá? Začněte odebírat MeziMejly!

Ubytování v Brně Ušetřili jsme vám práci a ve spolupráci s pořadatelským týmem Queer Parade vám nabízíme tipy na ubytování v Brně, které je možno využít, pokud zde nemáte žádné známé, kteří by vás ubytovali.

Mezipatra na pozadíJaký je to pocit, mít Mezipatra na pozadí? Zkuste si to... Stáhněte si motivy Mezipater na pozadí Vaší pracovní plochy.

 

 

Hledáme dobrovolníky a dobrovolniceThe Mezipatra festival team are looking for volunteers. We need help both prior to and (mainly) during the festival.

In Brno, the festival dates are 31st October - 8th November, in Prague 6th - 12th November.

FaLang translation system by Faboba

Znělka 2008

Mezipatra 2008

  • Diváci: 11 000
  • Projekce: 95
  • Doprovodné akce: 30
  • Filmy: 62
  • Web: 32 500 návštěv
  • Ozvěny: Olomouc, Bratislava, České Budějovice, Český Těšín

Ocenění 2008